ORFID Sp. z o.o.

Od ponad dziesięciu lat ORFID , dostarcza węże, końcówki, ceratki oraz akcesoria CSM zarówno w Polsce ,jak i zagranicą. Siedziba firmy ORFID znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim na przecięciu szlaków komunikacyjnych północ-południe oraz wschód-zachód dzięki czemu mamy bardzo dobre połączenie, z każdym miejscem w Polsce co gwarantuje szybką i skuteczną reakcję na zapotrzebowanie Klienta.


Ponad 30,000 węży, końcówek, ceratek i akcesoriów CSM

Przy nakładzie ponad 30,000 węży, końcówek i akcesoriów na magazynie, jesteśmy w stanie zapewnić wysyłkę na następny dzień. Z przyjemnością udzielimy wszelkiej porady technicznej dotyczącej każdego z naszych produktów. Można się do nas zgłosić również po wyspecjalizowane węże. Oczywiste jest, że wystawiamy wszystkie potrzebne atesty, jak również przeprowadzamy testy okresowe.


Specjaliści dla specjalistów

Posiadamy specjalistów ds. produktów, którzy odpowiedzą na każde zadane przez Was pytanie. Są to doświadczeni profesjonaliści, którzy są obeznani w praktyce, znają Wasze życzenia i myślą o korzystnych rozwiązaniach. To nazywamy obsługą Klienta.


Dostawa na następny dzień

Złóż zamówienie przed 14:00, a nasz niezawodny dział logistyczny dostarczy je do Ciebie w ciągu 24h. Jeśli potrzebujesz towaru przed określoną godziną w dniu kolejnym zadbamy, by zamówienie dotarło na czas. Jedyne co musisz zrobić, to podać taką informację przy składaniu zamówienia.


Serwis 24/7

Masz nagłą awarię? Lub po prostu potrzebujesz jakiegoś towaru bardzo pilnie? Możesz się z nami skontaktować przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie i natychmiast pomożemy.


Biuro sprzedaży

Masz poważny problem i węże lub końcówki muszą być wymienione bez opóźnień? Możesz odebrać Swoje zamówienie, węże, końcówki, ceratki lub elementy CSM w biurze sprzedaży, w naszym oddziale. Możesz się z nami skontaktować także po godzinach pracy biura. Dzięki naszym awaryjnym procedurom jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje zamówienie w krótkim czasie.


Otwartość na sugestie i opinie

Zawsze z przyjemnością wysłuchamy Twoich sugestii by poprawić działanie naszej obsługi. Dzięki regularnemu użyciu kwestionariuszy, jesteśmy na bieżąco z doświadczeniami, pomysłami czy krytyką naszych klientów. Używamy ich by zachować czujność i się poprawiać.

Dlaczego warto wybrać ORFID ?


Ponad 30,000 produktów na magazynie

Dostawa na następny dzień

Serwis 24/7

Wsparcie techniczne


Elastyczność

Produkty wysokiej jakości

Konkurencyjne ceny